مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

ژاكت ، كت و دامن

كت و پالتو به همراه دامن دوباره به مد بازگشته است. بنابراين بهترين ژاكت و كت در حال حاضر، مدلي است كه شما بتوانيد آن را با دامن هاي خود به عنواني بخشي از يك مجموعه كت و دامن بپوشيد.
همچنين كت ها و ژاكتهاي كوتاه كه تا كمر هستند، يا اگر در پايين كمر ادامه پيدا مي كنند با يك دامن كوتاه كه از كمر چين دار شده است، مي تواند بر شكل اين فصل تاكيد كند و كمر را حتي كوچكتر از آنچه كه هست، نشان دهد.
از آنجايي كه مشكي يكي از رنگ هاي مد زمستان ۲۰۰۸ است، يك كت يا پالتوي مشكي مي تواند به راحتي با هر دامن و شلواري هماهنگ بشود و انتخاب خوبي محسوب مي شود.
در وهله نخست بايد توجه كنيد كه آيا شما در رنگ مشكي، درخشان و تابناك به نظر مي رسيد يا رنگ سياه شما را بيمار و ناتوان نشان مي دهد؟
اگر مشكي باعث مي شود كه شاداب و سرحال ديده شويد، به دنبال ژاكت يا پالتوي مشكي با دامني باشيد كه مي توانيد آنها را با هم بپوشيد. اگر اينطور نيست، رنگي از ژاكت و كت را انتخاب كنيد كه واقعا شما را خوب نشان مي دهد و دامني مطابق و متناسب با آن انتخاب كنيد.
● باراني و پالتو:
يك باراني بلند تهيه كنيد. يك كت يا پالتو كمردار بلند شما را از پاييز تا زمستان همراهي خواهد كرد.
بازهم رنگي را انتخاب كنيد كه متناسب اندام شما است و كت يا كاپشني را برگزينيد كه درست تا بالاي زانوي شما ادامه دارد.
● كاپشن:
با سرد شدن هوا، به لباس گرمتري نياز داريد. كاپشن براي اين منظورعالي است. كاپشن ها كه به طور معمول از پر انباشته مي شود، اين روزها ممكن است، در تهيه آن از مواد تركيبي مصنوعي استفاده شود؛ اين كاپشن ها گرم، راحت و اسپرت هستند.
بهترين نمونه اي كه در اين فصل بسيار رايج است، كاپشن هاي پف كرده است.
ظاهر اين مدل ها نرم، دلچسب و جالب است و با يك لباس چسبان و تنگ عالي به نظر مي رسد. شايد اين مدل كاربردي ترين سبك زمستاني باشد كه در فروشگاههاي پوشاك است.


ترانه ها

نوشته شده در دوشنبه 1390/2/5ساعت 10:33 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog